recenze

One by one

26. června 2013 v 18:40 | Pája :*
Ahoj, rozhodla jsem se dnes napsat recenzy o mé nejoblíbenější řasence One by one volum express. Jeho cena se pohybuje v rozmezí 160-270 Kč, záleží na místě prodeje..

Co o ní říká výrobce? Nový, ergonomický kartáček z elastomeru Lash Catcher má eliptický tvar a perfektně kopíruje obrys oka. Je velmi pružný díky měkkému, poddajnému materiálu, pročeše a oddělí řasy bez škubání nebo tahání. Je to kartáček s trojím efektem. Každou řasu zachytí, obarví a nakonec oddělí.

Tak tady máte fotku i s kartáčkemMrkající


Bioderma Sensibio H2O

9. dubna 2013 v 12:11 | Pája :*
Čistící voda pro citlivou a tenkou kůži je úplně dokonalá. Používám ji i na odličování a čištění pleti. Je tonormální jednoduchá aplikace a to ta že naneseme tuto čistící vodu na avatičku a pomocí vatičky ji nanášíme na obličej. Tady jí můžete koupit přes internet. Já mám 100ml, ale v nejbližší době si budu kupovat 500ml, která stojí 370,-Kč.

Mel Merio Romantic Girl EdP

13. února 2013 v 11:24 | Pája :*
Tato vůně se vyrábí ve třech variantách: Mel Merio Romantic Girl, Mel Merio Attractive Girl a Mel Merio Famous Girl. Varianta Romantic Girl je sladká a výrazná. Oblíbenější je ale Attractive Girl, která voní svěží a ovocně. Voňavka Romantic Girl je úžasná, protože vydrží celý den intenzivně voňet na lidech, co ji nosí. Pokud bych si ji měla koupit, budu o tom uvažovat, protože bych si chtěla koupit Attractive Girl......Doporučuji vám obě dvě tyto voňavky, protože jsem si jednu vyzkoušela a na druhou jsou pozitivní komentáře i od mých kamarádek.Usmívající seMrkající
Romantic Gir MEL MERIO
Attractive girl MEL MERIO

Rakitníkový krém

10. února 2013 v 18:18 | Pája :*
Tento článek je pro děvčata, ale i chlapce, kteří mají suchou nebo normální pleť. Denní krém od Biolity obsahuje rakytník a lipový květ....Tento krém vyživí a zárověn hydratuje pleť,je určený také pro lidi, kteří trpí kožními problémy např.lupenka....Tenhle "kouzelný" krém stojí kolem 500Kč a můžete ho zakoupit v některých lékarnách.

MAX FACTOR false lash efect

10. února 2013 v 18:15 | Pája :*
Řasenka Max Factor FALSE LASH EFFECT je má nejoblíbenější řasenka....Ne jen že vás ohromí snadnou aplikací, ale také fantastickým efektem výrazných řas, jimž nechybí ani dokonalost a objem.Zní to sice jako z nějaké reklamy, ale překvapilo mě, že po této řasence vypadají řasy opravdu dlouze a výrazně.....Tato řasenka mě vyšla na pouhých 150 Kč(se slevou), bez slevy stojí asi kolem 225 Kč.Doporučuji ji všem dívkám. :)

Voňavka DOT MARC JACOBS

10. února 2013 v 18:14 | Pája :*
Parfém Marc Jacobs Dot v roztomilém a hravém flakónu představující berušku je květinově ovocná vůně s exotickým nádechem kokosu a sladké vanilky. Parfém Dot zachycuje moderní styl propojený s elegancí. Parfém Dot je ideální pro spontánní a hravé ženy.Nová a také má oblíbená voňavka Dot Marc Jacobs je velmi svěží a příjemná....
její cena za 100ml ja koupi přes internet činí okolo 1600kč,za 50ml je cena1250Kč.Nepatří to mezi nejlevnější voňavky, ale patří k velmi kvalitním a oblíbeným voňavkám...http://www.parfemy-elnino.cz/marc-jacobs-dot
 
 

Reklama