Červenec 2013

20.-26.7.->Chorvatsko

28. července 2013 v 12:14 | Pája :* |  deníček
Ahoj, rozhodla jsem se že vám napíšu o mé dovolené v Chorvatsku..
Pronajmuli jsme si Vilu v Rovinji a blízko ní jsme také jezdili na večeře a nákupy. Cesta tam trvala 8 hodin a to jsme 1 hodinu stáli v dopravní zácpě přímo u hranic Chorvatska. Jeli jsme větším autem pro 9 osob a bylo nás 7. Tak to by mělo být asi vše, moc jsem si ty prázdniny užila a tady jsou nějaké fotky s mojí švagrovou.

Nehtý..2x

16. července 2013 v 21:35 | Pája :* |  nehty
Ahoj, moc ráda jsem zase po dlouhé době píšu..dnes udělám trožku delší článek a to o mých nehtech které jsem měla v poslední době Smějící se. Tak rovnou začnu tyto nehty jsem měla nedávno tak před 2 týdnama, ale původně byli jen černo modré ale pak se me odřeli ukazováčky a prostředníčky a nechtělo se mi to celé odlakovat tak jsem si to udělala takhle..Usmívající se Tento styl se mi moc líbí myslím tím nějakou výraznou a "svítilou" barvu + černou..
A teď k mému novému a současnému vzhledu nehtů, což jsou tyto "plastové" prodloužené nehty..Koupila jsem s to za 75 Kč,- Ale jsem spokojená..mám je 2.den a zvykám si na dlouhé nehty Úžasný Tak to bude asi všechno..Já už ale moc nevím o čem psát, takže mi do komentářů můžete napsat nějaké téma co by vás zajímalo nebo nějakou otázku na kterou chcete vědět můj názor nebo odpověď..Usmívající se Tak ahoj.