Červen 2013

One by one

26. června 2013 v 18:40 | Pája :* |  recenze
Ahoj, rozhodla jsem se dnes napsat recenzy o mé nejoblíbenější řasence One by one volum express. Jeho cena se pohybuje v rozmezí 160-270 Kč, záleží na místě prodeje..

Co o ní říká výrobce? Nový, ergonomický kartáček z elastomeru Lash Catcher má eliptický tvar a perfektně kopíruje obrys oka. Je velmi pružný díky měkkému, poddajnému materiálu, pročeše a oddělí řasy bez škubání nebo tahání. Je to kartáček s trojím efektem. Každou řasu zachytí, obarví a nakonec oddělí.

Tak tady máte fotku i s kartáčkemMrkající3.6.2013

3. června 2013 v 19:19 | Pája :* |  deníček
Ahojký, promińte že jsem sem dlouho nenapsala, ale musela jsem se učit a stratila jsem chuť k blogování..Zamračený Ráda bych vám sem dala moji adresu na Ask : http://ask.fm/pajapavca , aby jste se mě mohly zeptat na nějaké dotazy Usmívající se.. Tak doufám, že se mi obnoví navštěvnost a pokusím se sem psát častěji Usmívající se..Tak jo já půjdu a nezapomeňte mi napsat nějaké otázky na Ask. Prosím nepište na můj Ask vulgární věci a nejlépší by byli neanonymní ale nebude to vadit když ano a nemůsíte moc v dotazech zmiňovat můj blog..prostě nějaké otázky, které by vás zajímali (i klidně osobní).. Mrkající